U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

Aby brána poslouchala

Kategorie: Garážová vrata – speciál | Autor:

Rádi byste si zpříjemnili každodenní vjíždění na svůj pozemek? Hledáte kvalitní a spolehlivý pohon pro vjezdovou bránu? Využijte nabídky společnosti Hörmann, jež obohatila sortiment výrobků o zajímavou novinku, kterou představují pohony posuvných bran LineaMatic.

Pohony vjezdových bran LineaMatic, jež nabízí na trhu společnost Hörmann, přesvědčí spolehlivou automatikou a kompaktním, štíhlýma stabilním pouzdrem. Standardní provedení je určeno pro posuvné brány do šířky 6 000 mm a hmotnosti až 300 kilogramů. Pro širší a těžší brány se hodí rozšířené provedení LineaMatic P. Tento pohon snadno ovládá brány až do šířky 8 000 mm a hmotnosti do 500 kilogramů.

K vysokému komfortu a bezpečí při užívání pohonů LineaMatic přispívá i spolehlivá vypínací automatika, funkce plynulého zastavení nebo automatické zavírání brány. Podmínkou pro využívání uvedených výhod je nainstalování světelné závory, která funguje na principu fotobuněk.

   Pohony posuvných bran LineaMatic se jednoduše ovládají čtyřtlačítkovým ručním vysílačem, pomocí něhož lze aktivovat i garážová vrata nebo vnější osvětlení. Pohony LineaMatic P navíc jsou od roku 2008 k dodání i pro radiový automatizační systém domovní techniky io-homecontrol.

Kategorie| 1,PR článek

Popisy k obrázkům

Aby brána poslouchala