Rozmarýna


Rozmarýna

Nový časopis Rozmarýna je již k dostání jen za 19,90 Kč.

V novém měsíčníku pro tvořivé lidi, Rozmarýna, najdete: tipy pro dům, chalupu i zahradu; rady, jak pečovat o své zdraví; recepty pro každodenní i sváteční vaření; návody na výrobu dárků a dekorací; nápady, jak si zpříjemnit život.

V aktuálním čísle, které je právě v prodeji, pro vás redakce připravila návod na výrobu malované truhličky; rady, kde koupit a jak pečovat o malovaný nábytek; návštěvu na chalupě z 18. století, recepty na nejlepší koláče, návštěvu v zahradě malířky a herečky Ivy Hüttnerové, návod na domácí bylinkové mýdlo; doporučení, jaké oblečky pořídit na zimu psím kamarádům a jak pečovat o jejich tlapky. A spoustu dalších nápadů.

Více na facebookovém profilu www.facebook.com/casopis.Rozmaryna

Předplatné si můžete objednat na www.casopis-rozmaryna.cz.


Komentáře

10 reakcí na Rozmarýna

 1. bartovamirka napsal:

  Dobrý den, chtěla bych si tento časopis předpalatit, je to možné?

 2. milenamatesova napsal:

  Nedaří se mi poslat SMS soutěžní křížovku z Rozmaryny č.2. Přesnou ukázku, jak má vypadat sms, nikde nemohu najít – na odkaze flora na zahradě to také není. Posílala jsem ji takto :
  ROZ*KRI*2*KVETINYJSOUMILOSTNYMVYJADRENIMPRIRODYDUCHA*MILENA*MATESOVA*ALBRECHTICKA*1074*MOST*43401 a vrátilo se mi, že není dobře zadání.Jsem předplatitelkou, vždy křížovku vyluštím a nikdy se mi neodešle, stále se mi vrací z důvodu předešlého.
  Sdělte mi správný postup, nikde se to nedočtu, ani na netu.
  Děkuji. Milena Matesová

 3. jana75 napsal:

  Dobrý den, minulý týden jsem ssi pomocí sms objednala casopis rozmarýna, neprisla mi, ale žádná odpoved o tom, že sms byla přijata. mám objednat znovu ? dekuji Andrýsková

 4. Sysie napsal:

  Dobrý večer,
  chci jako dárek předplatné tohoto časopisu, mám před sebou objednací kupon, ale nejsem si jistá se způsobem platby, mám ho na kuponu jen zakroužkovat a kupon odeslat, načež mi přijde složenka, nebo mám předplatné nejdříve zaplatit a pak zaslat kupon s odstřižkem složenky ? Děkuji
  Marie Sittová

 5. princesse napsal:

  Dobrý den, již několikrát se mi nepodařilo správné zadání tajenky křížovky. Hvězdičky jsem dodržela přesně dle vzoru. Mají snad být hvězdičky i mezi jménem, příjmením, ulicí??? To ve vzoru není napsáno, ale nenapadá mě jiná chyba. Děkuji za odpověď.

Napsat komentář