Získejte poukaz na kontaktní čočky!

Rubrika: Soutěže

AirOptixMultifocalPočínaje věkem 40 let může docházet ke zhoršenému vidění, zejména při zaostřování na blízko. Možná jste již zjistili, že musíte knihy, jídelní lístky, mobily nebo tablety držet ve větší vzdálenosti, abyste dokázali zaostřit. Tento jev se nazývá presbyopie. Díky kontaktním čočkám  AIR OPTIX AQUA Multifocal máte možnost znovu zaostřit na všechny vzdálenosti. Od čtení a práce s počítačem až po řízení auta. Tyto kontaktní čočky umožňují vidění do blízka i na střední vzdálenost bez kompromisu na vidění do dálky. Více informací k těmto multifokálním kontaktním čočkám najdete na www.airopix.cz.

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje oční vada související se stárnutím oka, kterou lze korigovat multifokálními kontaktními čočkami?

 a) presbyopie b) makulární degenerace

 

 

 

 

 

 

První dvě ceny: Poukaz na kontaktní čočky AIR OPTIX AQUA Multifocal v hodnotě 1000Kč.

Třetí – pátá cena: Víceúčelový desinfekční roztok pro péči o kontaktní čočky OPTI-FREE PureMoist.

Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 24.3. 2013. Vyhodnocení soutěže proběhne 25.3. 2013.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.

Informace o partnerovi soutěže:

Veškeré informace o firmě a jejich produktech naleznete na www.airoptix.cz

Výherci: Libor Petr z Frenštátu p/R,Hana Cagášková z Velkých Losin,Eva Nolčová ze Šťáhlav,Pvel Pokorný z Pohořelic,Jaroslava Stehlíková z Mohelna.

Gratulujeme!

Získejte poukaz na kontaktní čočky!