Kdo vyhrál “pečený čaj” – nápoj pro letní dny?

Rubrika: Soutěže

Pečené čaje

Vyzkoušejte pečené čaje pro přípravu alko či nealko ledových nápojů s kousky ovoce! V letním období stačí obsah skleničky s ovocem zalít dobře vychlazenou vodou či minerálkou, přidat led a získáte tím osvěžující a originální nápoj pro letní dny se skvělou chutí. V zimním období se obsah jednoduše nalije do šálku a zalije 250 ml – 300 ml horké vody. Záleží pouze na Vás, jakým způsobem bude pečený čaj podávaný.  Pečené čaje navíc mohou mít i léčivé účinky a pomáhat například při průjmech, střevních problémech, nemocích ledvin, močových cest a jiné. Pečený čaj je zárukou vynikající ovocné chuti, kterou je možno docílit pouze tradiční přírodní metodou, která využívá ty nejlepší vlastnosti ovoce a pečlivě vybraného koření.

Soutěžní otázka:

Kolik nealko příchutí mají pečené čaje?

 a) 18 b) 15 c) 10

 

 

 

 

 

 

Pečené čaje

Tři správné odpovědi odměníme balíčkem pečených čajů po třech kusech.

Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 8. 7. 2012. Slosování výherců proběhne 9. 7. 2012.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.

Informace o partnerovi soutěže:

Veškeré informace o firmě a jejich produktech naleznete na www.pecenecaje.cz.

Výherci: Blanka Douchová ze Stružné, Mirka Pětivoká z Hradce Králové, Jitka Gorcová z Prostějova.

Gratulujeme!

Kdo vyhrál “pečený čaj” – nápoj pro letní dny?