Tipy na dárky

Ještě přemýšlíte nad tím, čím potěšit své blízké pod stromečkem? Třeba se vám hodí několik našich tipů. A pokud je nevyužijete teď o Vánocích, některé možná přijdou vhod na Valentýna, při narozeninách nebo k svátku.

 

Hrnečky se zimními motivy s uchy ve tvaru andělského křídla

 

Šperk potěší
Většině žen udělá radost hezký šperk. A nemusí být jen ze zlata nebo stříbra. Variantou jsou šperky z chirurgické oceli, které si trvale zachovávají hezký vzhled, nejsou alergenní a cenově jsou dostupné pro každého. Například prsteny a náušnice pořídíte už od 500 Kč. Elegantní šperky italské značky Brosway můžete mít v barvě stříbrného kovu nebo pozlacené, většinou v kombinaci s krystaly Swarovski. Vybrat si lze jak drobné kousky tak nápadnější šperky, a to náhrdelníky, řetízky s přívěsky, náramky, náušnice či prsteny.
Náramek a řetízek s přívěskem v podobě zámku-srdce z řady Private love edition stojí po 1 370 Kč, řetízek se srdíčky Frame koupíte za 1 790 Kč, náramek Leaves zdobený lístky a korálky pořídíte za  1 510 Kč. Šperky Brosway prodává celá řada prodejen s klenoty.

 

 

Foto ve skle
Zapomeňte na pasparty a rámečky, využijte nadčasového a elegantního řešení a nechte si dát fotografie do skla.  Jednoduchou službu nabízí LikeFoto, které do kaleného (nerozbitného) skla umí zalaminovat jakékoli vaše foto. On-line cestou pošlete fotografie z vašeho počítače do výroby a domů vám přijde foto ve skle, včetně háčku k upevnění. Vybrat si můžete velikost fota od S – M – L po XL a ani atypický obrázek není výjimkou. Ceny LikeFoto začínají od 469 Kč.

 

Fotografie ve skle


Zimní hrnečky
Milovníky čaje, punče, čokolády, svařeného vína i dalších horkých nápojů můžete potěšit porcelánovými hrnky značky Seltmann Weidense zimními a vánočními motivy. Objevují se na nich nazdobené stromečky, perníčky, andělé, hvězdy, baňky, sněhuláci, sníh, lesní zvířátka a další. Vánoční jsou i ucha hrnků – některá jsou ve tvaru stromku, další vypadají jako Santa nebo andělská křídla. Hrnky mají objem 0,4 l, stojí 320 Kč. Když k nim přibalíte ještě voňavý čaj a osobní vzkaz, dárek nebude mít chybu. Koupíte v prodejně Luxury Table v pražském OD Kotva nebo na jejím e-shopu.

 

Hrnečky s vánočními motivy mají ouška jako stromeček

 

 

 

TEXT: REDAKCE
FOTO: ARCHIV FIREM

Tipy na dárky