Stylové a bezpečné dětské úchytky

Pokud máte doma malého nezbedu, který začíná objevovat svět, rozhodně věnujte zvýšenou pozornost výběru nábytku do jeho pokojíčku…

 

Pryžové úchytky pro dětský nábytek jsou vesele hravé, ale i bezpečné

 

 

Detail dětské úchytky – auto

Bezpečné úchytky
Nejen absolutně nezávadné materiály, ale zejména bezpečné tvary úchytek mohou zabránit nejrůznějším zraněním. „Protože výrobě dětských nábytkových dvířek se věnujeme s poměrně dlouhou tradicí, rozhodli jsme se představit kolekci úchytek speciálně upravených právě pro dvířka a zásuvky v dětském pokoji. Pevná konstrukce úchytky je obalena měkkou pryží, která minimalizuje nebezpečí úrazu, pokud dítě na úchytku spadne nebo do ní narazí,“ říká pan Martin Dusík, vedoucí obchodního oddělení společnosti Trachea, největšího výrobce nábytkových dvířek a dekorativních panelů na českém trhu.
Na výběr je mnoho designových variant úchytek, které dozajista uspokojí jakoukoliv dětskou fantazii. Ať už si vyberete tvar kytičky, auta, rybky nebo šneka, vždy svým dětem pořídíte stylový i bezpečný způsob otevírání skříněk. „Pryžový materiál je samozřejmě hygienicky nezávadný, stejný se používá také například v potravinářství nebo zdravotnictví. Rovněž je velmi odolný a co se týká údržby, můžete jej bez problému omýt,“ informuje Martin Dusík.

 

Dvířka jsou barevně sladěna s úchytkou – žabákem

K úchytce dvířka na míru
„V loňském roce jsme přišli s novinkou – možností opatřit nábytková dvířka grafickým motivem. To se samozřejmě týká i dětských dvířek, v naší nabídce jsou proto k dipozici nejrůznější kreslené motivy. Pokud si vyberete například motiv zvířátek, můžete si k němu zvolit i odpovídající úchytku, nebo naopak k úchytce vybrat ten nejvhodnější dekor. I dětský pokoj tak může být do detailu sladěný,“ dodává Martin Dusík.
To ale není všechno. Nejen úchytky se pyšní statusem nezávadné. Nábytková dvířka řady Natur Concept jsou založena na zcela nové výrobní bázi, obsah přidaných látek (formaldehydů) se blíží hodnotám rostlého masivního dřeva. Tato dvířka lze označit za doslova ekologická a hygienicky absolutně nezávadná. Splňují ty nejpřísnější normy, a proto jsou zvláště vhodná pro nábytek do dětského pokoje nebo ložnice.
Společnost Trachea je největším českým výrobcem komponentů – dvířek pro nábytkářský průmysl. Nabízí nábytková dvířka pro celý interiér.

TEXT: REDAKCE
FOTO: TRACHEA

 

Stylové a bezpečné dětské úchytky