Soutěž o 5 balíčků s produkty od Dr.Oetkera!

Rubrika: Soutěže

Co v balíčku najdete?

Především unikátní a na trhu jedinečnou NOVINKU – Koláček do hrníčku.

Je to jednoporcový moučník a porce je odměřena přesně pro jednoho strávníka.

Vyrábí se ve dvou oblíbených příchutích – vanilka s čokoládovými kousky a perník. Jejich příprava je blesková! Obsah sáčku nasypete do hrníčku, přidáte 5 polévkových lžic mléka, zamícháte a vložíte do mikrovlnné trouby. Za pouhé dvě minuty máte upečeno!

Koláčky do hrníčku jsou ideálním moučníkem, který si můžete udělat v práci. Výborné budou i čerstvě upečené ke snídani. Mohou být také dobrým tipem, co si s sebou přibalit na dovolenou.

Nepečený dort Universal

je univerzální směs na přípravu dortů, ze které lze rychle a jednoduše udělat vynikající lehký a svěží nízkokalorický moučník.

Použít můžete tvaroh, jogurt, zakysanou smetanu, kefír nebo šlehačku. Přidáte libovolné nadrobno nakrájené čerstvé nebo kompotované ovoce, a pokud budete chtít, můžete rozložit na dno dortu sušenky nebo piškoty.
Dort ztuhne už za hodinu. Můžete ho připravit pokaždé jinak! Vynikající je s čerstvými jahodami, meruňkami, višněmi, malinami nebo borůvkami.

Recepty pro inspiraci najdete na vnitřní straně obalu.

Jedno balení vystačí na dort připravený v dortové formě o průměru 26 cm.

Muffiny čokoládové s čokoládovými kousky a Muffiny s čokoládovými kousky

Muffiny jsou u nás stále oblíbenějším moučníkem. Jsou rychlé, jednoduché a dají se připravit v mnoha obměnách. Nejrychleji je upečete, pokud si vyberete směs od Dr.Oetkera, do které stačí přidat pouze vodu, olej a vejce, zamíchat a těsto rozdělit do košíčků, které jsou součástí balení. Muffiny můžete nyní koupit s barevně potištěnými košíčky místo obvyklých bílých.

Upečte si jednoduše a rychle muffiny, do kterých můžete přidat čerstvé, kompotované nebo mražené ovoce a váš moučník tak bude pokaždé jiný.

Polité čokoládovou nebo bílou polevou a ozdobené libovolným zdobením Dr.Oetker budou vypadat jako od profesionálního cukráře.

Soutěžní otázka:

Vyrábí Dr.Oetker želírovací produkty na výrobu domácích džemů?

 a) ano b) ne

 

 

 

 

 

 

Pět z vás, kteří správně odpoví dostanou balíček produktů  od Dr.Oetkera.

Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 1.6. 2014. Vyhodnocení soutěže proběhne 2.6. 2014.

 Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

 Další podmínky soutěže najdete zde.

 Informace o partnerovi soutěže:

 Veškeré informace o firmě a jejich produktech naleznete na www.oetker.cz.

Správná odpověď je: ano.

Výherci: Olga Fabiánová z Kamenice nad Lipou, Pavlína Komendová z Třebeče, Dáša Štajgrová z Kozolup, Petr Griebler z Hrušovan u Brna a Michal Matuška z Vítkova.

Gratulujeme!

 

 

Soutěž o 5 balíčků s produkty od Dr.Oetkera!