Sady nářadí v kufříku pro tři výherce!

Rubrika: Soutěže

Správná odpověď: lupu.

Výherci: Zuzana Milotová z Prahy, Markéta Kouřilová z Opavy a Lukáš Kurka z Litomyšle. Gratulujeme!

V naší soutěži nyní můžete vyhrát sadu značky FIELDMANN, a to FDS 1015-56R. Sada obsahuje kleště s posuvným kloubem, ráčnu, sadu nástrčných klíčů a dále sadu bitů s rukojetí.

DÁREK NEJEN PRO KUTILA

Dárek by měl být originální, možná praktický, určitě jiný než minulý rok. Výběr si usnadníte, budete-li myslet na toho, koho chcete obdarovat. Pokud rád doma něco kutí, opravuje, vylepšuje a zkrášluje, darujte mu to, co skutečně využije! Sady nářadí v kufříku od značky FIELDMANN potěší díky preciznímu zpracování, ucelenému obsahu, účelnosti uspořádání i dokonalé přehlednosti.

Bez základních nástrojů a nářadí, jako jsou sady šroubováků nebo třeba klíče na utahování či povolování matic, se neobejde nejen kutil, ale ani žádná domácnost. Pořízení tohoto vybavení v jedné komplexní sadě je výhodné: V kufříku jsou jednotlivé kusy klíčů nebo šroubováků poskládány podle velikosti. V případě potřeby stačí kufřík otevřít a použít ten nástroj, který se právě hodí. Všechny sady FIELDMANN vynikají účelností uspořádání a dokonalou přehledností. Každé nářadí má v kufříku své místo, takže se jednotlivé části jen tak neztratí, lze je snadno přenášet a po použití uložit.

V sadě Fieldmann FDG 5014-66R najdete 66 kusů nářadí – kromě klíčů a šroubováků také ruční pilku, tři typy kleští, a samozřejmě i klasické pomocníky jako je kladívko, měřicí pásmo, vodováha nebo pilníky. Další, komplexní sadu 53 kusů nářadí v kufříku najdete pod označením FDG 5008-53R/FDG 5010-53R. Díky bohatému obsahu s ní sestavíte nově zakoupený nábytek, vyvážíte lednici, vrátíte vypadlý šroubek do brýlí, vyčistíte odpad pračky nebo třeba utáhnete matice na kole či koloběžce. Sada je v prodeji ve dvou barevných variantách: V černožlutém provedení (FDG 5008-53R) je univerzální, kombinace černé s růžovou (FDG 5010-53R) ji předurčuje především do rukou žen, třeba jako praktický dárek.

 

Soutěžní otázka:

Co najdete v sadě nářadí FDS 1004-33R kromě bitů a šroubováku?

Nápovědu najdete na:  www.fieldmann.cz

Jméno*
Příjmení*
E-mail:*
Ulice*
Město*
PSČ*

Tři z vás, kteří správně odpoví na naši otázku, získají sadu nářadí FDS 1015-56R.

.

Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 16.10.2020. Vyhodnocení soutěže proběhne do 30.10.2020.

Zasláním svých údajů potvrzujete souhlas s Obecnými ustanoveními soutěží a křížovek. Více zde.

Na základě vaší účasti v soutěži budeme zpracovávat pro účely této soutěže vaše osobní data. Více zde.

Na základě vašeho dobrovolného a nepodmíněného souhlasu vám můžeme zasílat informace o našich dalších soutěžích, produktech a službách. Tento souhlas není podmínkou účasti v soutěži. Více zde.

Více informací o partnerovi soutěže se dozvíte na: www.fieldmann.cz

 

Sady nářadí v kufříku pro tři výherce!