Robotický pomocník uklidí za vás

Kdo by se netěšil, až začnou první jarní paprsky pronikat oknem do našich domovů? Prvotní nadšení však často opadne ve chvíli, kdy sluneční světlo nemilosrdně odhalí všechno, co během tmavých zimních dní nebylo tolik vidět: špinavá okna, zaprášené koberce nebo zašedlou podlahu. Nedělejte si kvůli jarnímu úklidu vrásky. Věnujte svůj čas něčemu smysluplnějšímu a nechte za vás uklízet chytré pomocníky!

Robotický čistič oken Hobot 168

Robotický čistič okenJe-li vaší noční můrou mytí oken, pak se konečně můžete v klidu vyspat. Robotický čistič oken už není jenom sen. Jmenuje se Hobot 168, přisaje se na sklo a zmáčknutím jediného tlačítka automaticky vyčistí plochu velkou až 6 x 5 metrů. Sám si vypočítá dráhu čištění a detekuje rámy a rohy. Cena na MALL.cz je 6 990 Kč.

Robotický mop iRobot Braava 320

Robotický mopTaky už od vynálezu robotického vysavače čekáte, kdy někdo konečně vymyslí i robotický mop? Tak je to tady! Podle toho, jaký čisticí režim zvolíte, vám iRobot Braava 320 zamete nebo vytře všechny tvrdé povrchy. Tichý, chytrý a samostatný mop si poradí i pod postelí či nábytkem nebo podél stěn. Cena na MALL.cz je 5 749 Kč.

Parní čistič Bissell 23K5N Lift Steam Mop

Parní čističVěříte-li přece jen raději ruční práci než robotům, možná se spřátelíte s parním čističem Bissell 23K5N Lift Steam Mop. Lze ho použít buď jako klasický mop nebo jako ruční parní čistič s několika druhy nástavců třeba na okna, dřez či spáry. Pára je ekologická, zdravotně nezávadná, účinně odstraňuje nečistoty, a navíc má schopnost dezinfikovat. Jeho cena na MALL.cz je 4 490 Kč.

Antibakteriální vysavač Raycop Smart White BK-130

Antibakteriální vysavač Víte, s kým spíte? Nejen alergici a astmatici ocení antibakteriální vysavač Raycop Smart White BK-130.  Díky zabudované sterilizační lampě bez milosti skoncuje s roztoči, bakteriemi, viry, plísněmi i alergeny z veškerých textilií včetně matrací, lůžkovin nebo oblečení. To všechno zvládne bez použití chemických prostředků. Na MALL.cz stojí 4 990 Kč.   TEXT: REDAKCE FOTO: ARCHIV

Robotický pomocník uklidí za vás