Perte v levném tarifu

Společnost Gorenje ve spolupráci s energetickou společností E.ON uvádějí na trh revoluční novinku, jedinou pračku a sušičku, které si na sebe vydělají. Pračka i sušička gorenje powered by E.ON je reakcí na jednoznačný trend ve spotřebním chování zákazníků v České republice.

 

Pračka gorenje powered by E.ON W 01 EON/LT

 

Stále více lidí využívá cenově zvýhodněného nízkého tarifu ve snaze snížit náklady při vaření, praní, žehlení, mytí nádobí v myčce a podobných energeticky náročnějších procesech. To potvrzují i statistiky ze Zákaznické linky E.ON, která v loňském roce zaznamenala více než 1,3 milionu dotazů ohledně zjištění času nízkého tarifu. Společnosti E.ON a Gorenje proto společně vyvinuly první a jedinou pračku a sušičku, které při zvoleném programu samy vyčkají na nízký tarif a automaticky spustí nastavený cyklus. Výrazně tak šetří náklady po celou dobu své životnosti. Dokonce tak, že se peníze vynaložené na nákup pračky i sušičky spotřebiteli vrátí zpět.

 

Náklady na praní se výrazně sníží

 

Pračka gorenje powered by E.ON W 01 EON/LT je vybavena speciálně vyvinutým programem ECO, díky němuž pračka rozpozná přechod na nízký tarif a spustí předem nastavený prací cyklus. Pračka tak šetří za vás, protože při použití tohoto programu vždy perete v době, kdy je elektřina levnější. Pračka gorenje powered by E.ON W 01 EON/LT uspoří až 14 000 Kč za dobu průměrné životnosti 12 let, čímž je zajištěna návratnost investice do pořízení spotřebiče, který lze zakoupit za 13 490 Kč.*

 

Technické specifikace
Pračka gorenje powered by E.ON W 01 EON/LT (energetická třída A-40 %) pojme až 8 kg prádla, ovšem spotřeba se vždy automaticky přizpůsobí jeho aktuálnímu množství. Takže stačí prát méně často a spotřebovat méně energie i času. Díky funkci Stain Expert, spolehlivému expertu na odstranění skvrn, je prádlo doslova bez poskvrnky. Nevítanému vytopení bytu zabrání systém Aqua stop. Intenzivní sprchování prádla pomocí dodatečného čerpadla zajistí systém Quick Wet. Technologie inteligentních senzorů Sensor IQ nepřetržitě sleduje a upravuje průběh praní pro zaručení optimálního výsledku. Možnost volby preferovaného režimu praní Senso CARE umožní přizpůsobit pračku svým potřebám. Speciální programy Perfekt Black a Ultra White se postarají, aby se z bílé nastala šedá a černá zůstala vždy perfektně černou.

 

Objednejte si vysílač
Pro využití programu ECO, díky kterému váš spotřebič rozezná přechod na nízký tarif elektrické energie, je potřeba mít nainstalován vysílač kódu HDO (hromadného dálkového ovládání). Pro zajištění komplexního servisu jsme pro vás připravili síť servisních partnerů, kteří vám vysílač nainstalují a pomohou vám s nastavením vašeho spotřebiče.
Sjednejte si návštěvu servisního partnera zavoláním na linku 844 202 203, nebo nejbližšího servisního partnera sami vyhledejte na internetových stránkách www.eon.cz/gorenje. Podrobné informace najdete na www.produktoveinovace.cz

TEXT: REDAKCE
FOTO: EON

 

Perte v levném tarifu