Neúnavné mytí oken

S příchodem jara se ve většině domácností schyluje k velkému úklidu. Proto Kärcher vylepšil svou akumulátorovou stěrku na okna WV 5 Plus Non stop Cleaning Kit. Balení nově obsahuje odnímatelnou lithium-iontovou baterii a nabíjecí stanici s náhradní baterií. Díky těmto vylepšením můžete neomezené množství oken umýt bez přestávky na jeden zátah.

 

 

Nový čistič oken WV 5 Plus v balení Non stop Cleaning Kit nabízí komfortní manipulaci. Během chvilky s ním budete mít okna čistá, beze šmouh a zbytečných kapek. Dalším jeho benefitem je delší výdrž přístroje. Zatímco postřikovací lahví nahrubo myjete okna, odložíte čistič do nabíjecí stanice. Jednak ho máte konečně kam odložit, také má mnohem větší výdrž, protože se v mezičase dobíjí. Současně lze dobíjet čistič oken i náhradní baterií.

 

 

 

U tohoto originálního přístroje se můžete klasicky spolehnout na to, že vám z oken nebude kapat špinavá voda na podlahu. Odsávací část poháněná akumulátorem funguje naprosto spolehlivě.

 

 

První bateriový čistič oken tohoto typu vyvinula společnost Kärcher již v roce 2008. Novinka WV 5 Plus Non stop Cleaning Kit stojí 2 990 Kč.

 

TEXT: REDAKCE
FOTO: KÄRCHER

Neúnavné mytí oken