Nábytek pro dokonalé okamžiky

Rubrika: Market

Také se díváte na svou zahradu a říkáte si, že k dokonalosti chybí už jen pěkný zahradní nábytek? Ten starý už je oprýskaný, odřený, stále měnící se počasí mu na kráse jistě nepřidalo a o pohodlí ani nemluvě. Chtělo by to něco moderního, pohodlného, bezúdržbového a vysoce odolného? Pak byste měli vědět, že nic není nemožné!

Jaro přešlo pomalu do léta a už několik týdnů se můžeme těšit ze slunných dnů. Po práci na zahrádce je na řadě zasloužený odpočinek, při kterém se můžeme kochat odvedenou prací. Tyto okamžiky nám ale zaručeně pokazí vrzání židle, loupání se laku, tlačení opěrky do zad a u plastového nábytku třeba jeho prasknutí! Nábytek často díky výkyvům počasí velmi trpí, takže dřevo chátrá a plast mění svou barvu. Ze zahradního nábytku za několik tisíc je nakonec jen několik nepěkných židlí a viklající se stůl.

Dnes často dáváme přednost takovým materiálům, které něco vydrží. Upřednostňujeme skutečnou kvalitu a zároveň nechceme ztrácet moc času při pravidelné péči. V neposlední řadě nás zajímá i vzhled a pohodlí a není se čemu divit. Často se pak může zdát, že skloubit všechny naše požadavky a získat tak jeden, pro nás dokonalý, prvek lze jen stěží. Opak je pravdou, musíme jen vědět, kde se porozhlídnout.

Zahradní nábytek od renomované německé značky MWH s 65 letou tradicí rozzáří každou zahradu i terasu. Výhodou je, že si můžeme naši sestavu složit z různých kousků a vybrat to, co nejvíce splňuje naše požadavky. Toto léto navíc přináší speciální limitovanou nabídku luxusní řady Forios s extra cenou pro každého!

Židle a křesla Forios od Garlandu jsou maximálně pohodlná a spolu s textilenem s velmi pevnou strukturou tzv. Jacquardových vln přináší dokonalé okamžiky. Na výběr máme ze stohovatelné prostorné židle Forios a polohovatelného křesla Forios s možností nastavení do pěti poloh. Pro ještě větší pohodlí v nabídce nechybí ani Forios polohovatelné lehátko, takže si po těžkém dni můžeme dopřát i hlubší odpočinek.

Pro dokonalý výsledek můžeme vybírat ze stolů od Garlandu Alutapoa Rocco. Alutapo je tvořen z velmi odolného bezpečnostního skla, které odolává poškrábání a spolu s hliníkovým rámem tvoří velmi pěkný designový stůl. Výhodou stolu Rocco je jeho luxusní rozměr 230 cm, který je vhodný i pro větší sešlosti. Oba stoly lze výškově seřídit, takže nás během oběda už nebude rušit nepříjemné viklání.

Zahradní nábytek MWH je nejen pohodlný, stylový a krásný na pohled, je také lehký a skladný, takže ho před zimou snadno uklidíme třeba do garáže. V sezóně si ho naopak zamilujeme díky své klimatické odolnosti a vysoké pevnosti, nároky na údržbu jsou navíc naprosto minimální. Dodejme naší zahradě „šmrnc“ v podobě pěkného zahradního nábytku a užijme si dosyta všechny přednosti, které MWH přináší v letošní speciální edici!

Více na www.garland.cz

Komerční prezentace

Save

Save

Nábytek pro dokonalé okamžiky