Termoska BUSHMAN Ammo pro 5 výherců!

Rubrika: Soutěže

Správná odpověď: 500 ml.

Výherci: Jana Opltová z Lázní Bělohrad, Bronislava Nejdková z Uherského Hradiště, Petr Chomek z Úval, Helena Racková z Prahy a Richard Malý z Prostějova. Gratulujeme!

Velké mrazy jsou sice za námi, ale stále je třeba se zahřát – na cestách, na lyžích, v autě, na procházce. A Vy teď můžete mít nabito. U BUSHMAN termosky AMMO se to rozhodně vyplatí. Jestli horkými nebo studenými, je na Tobě, s tímhle nábojem každopádně sejmeš žízeň kdykoliv. Vyrobili jsme ji totiž z dvouplášťové, zdravotně nezávadné nerezové oceli, takže skvěle udržuje teplotu – co takhle napít se z ní horkého čaje (klidně s rumem) u ohně s přáteli?

Navíc se nemusíš bát, že obsah vybryndáš, protože uzávěr se závitem je také z oceli a opatřený silikonovým kroužkem. Termoska je ve tvaru brokového náboje a ve stejných barvách, jaké pro toto střelivo používá jeho český výrobce Sellier & Bellot, tj. v červené, žluté a zelené. Na mírové poslání termosky AMMO odkazuje nápis Friendly ammunition a je jen na tobě, co z ní s přáteli vypiješ.

https://bushman.cz/termoska-ammo-red/


Outdoorové a volnočasové oblečení a vybavení BUSHMAN navrhujeme pro muže a ženy, kteří milují svobodu a cestování, objevování a dobrodružství. Řídí se rozumem, ale i instinktem a mají silný respekt k přírodě.

Vyvíjet oblečení a doplňky bereme jako závazek. Za čím si stojíme?

1. Co na kůži, to pod kůží. Používáme přírodní materiály prověřeného původu.

2. Zapnout, utáhnout, zacvaknout. Naše zipy, druky a zpevňovače vydrží.

3. Rovný šev, to je, oč tu běží. Trojitý používáme vždy tam, kde je ho třeba.

4. Oděv s intuicí? Existuje. Navrhujeme praktické oblečení, pro lidi a jejich reálné potřeby.

5. Spolehni se na komfort. Normální je, že oděv nekouše, neomezuje, hřeje, saje a chladí.

6. Na nic si nehrajeme. Triko je trikem, parka parkou a kapsáče kapsáči. Ne módní výstřelky, ale klasika s designem vhodným pro 21. století.

7. Poctivé řemeslo. Cítit se dobře a mladý nezávisle na věku je fajn, stejně jako připadat si štíhlejší nehledě na velikost.


Soutěžní otázka:

Jaký objem má termoska BUSHMAN Ammo?

Nápovědu najdete na:  https://bushman.cz/termoska-ammo-red/

Jméno*
Příjmení*
E-mail:*
Ulice*
Město*
PSČ*

Pět z vás, kteří správně odpoví na naši otázku, získají BUSHMAN termosku v červené barvě.

Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 14.3.2021. Vyhodnocení soutěže proběhne do 2 – 3 měsíců.

Zasláním svých údajů potvrzujete souhlas s Obecnými ustanoveními soutěží a křížovek. Více zde.

Na základě vaší účasti v soutěži budeme zpracovávat pro účely této soutěže vaše osobní data. Více zde.

Na základě vašeho dobrovolného a nepodmíněného souhlasu vám můžeme zasílat informace o našich dalších soutěžích, produktech a službách. Tento souhlas není podmínkou účasti v soutěži. Více zde.

Více informací o partnerovi soutěže se dozvíte na: bushman.cz

Termoska BUSHMAN Ammo pro 5 výherců!