Kuchařka Vaříme s dětmi pro dva výherce!

Rubrika: Soutěže

Správná odpověď: jak pro maminky, tak pro děti.

Výherci: Hana Habalová z Brna a Ivana Strnadová z Děčína. Gratulujeme!

Přinášíme vám tip na vánoční dárek – kuchařku Vaříme s dětmi! Dva z vás mají dokonce možnost získat tuto knihu tento týden v naší soutěži.

Kuchařka Vaříme s dětmi pro děti je skvělou inspirací pro všechny maminky, které rády vaří svým dětem originální, chutná a zdravá jídla, a také pro všechny ty, které rády tráví čas s dětmi v kuchyni a krůček po krůčku je učí, jak zacházet s vařečkou a dalším kuchyňským náčiním. Petra Novotná, grafička, fotografka, ale hlavně máma, připravila společně se svými malými dětmi kuchařku plnou hravých jídel, která budou chutnat celé rodině.

V kuchařce jsou tučně vyznačeny postupy pro malé kuchaře, klasickým písmem pak „pokyny“ pro mámy-kuchařky. Každý recept obsahuje seznam surovin, podrobně popsaný postup i povídání o hlavní surovině daného pokrmu, které můžete vašim dětem v průběhu vaření nebo před ním předčítat. Také úvody jsou psány tak, aby přilákaly pozornost vašich nejmenších.

Naučte své děti při vaření rozpoznávat nejrůznější suroviny i jejich vlastnosti při vaření, naučte je zapínat i vypínat troubu, opatrně krájet ovoce i zeleninu do salátu, míchat, válet, a hlavně se z dobrého jídla těšit!

Soutěžní otázka:

Kuchařka Vaříme pro děti je psaná pro koho?

 jen pro děti jak pro maminky, tak pro děti

 

 

 

 

 

 

 

Dva z vás, kteří správně odpoví, dostanou kuchařku Vaříme s dětmi od nakladatelství Smart Press.

 


Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 22.11.2015. Vyhodnocení soutěže proběhne 23.11.2015.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.
Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.smartpress.cz

 

Kuchařka Vaříme s dětmi pro dva výherce!