Kniha Dobře jíst, lépe se cítit pro tři výherce!

Rubrika: Soutěže

Správná odpověď: vědní obor, který se zabývá úlohou jednotlivých složek výživy v projevech genů.

Výherci: Světlana Janušová ze Vsetína, Ludmila Jasoňková z Otic a Lenka Zukalová z Rájce. Gratulujeme!

Jídlem ke zdraví a štíhlé postavě – 200 osvědčených tipů, jak se správně stravovat pro zdraví a pohodu

Děsíte se slova dieta? S námi se ovšem bát nemusíte. To, co vám nabízíme, je veselá, zdravá a účinná dieta-nedieta. Poradíme vám, jak správně jíst, jak si vylepšit zdraví a jak zhubnout a dosaženou váhu si udržet.

Renomovaná dietoložka dr. Judith Rodriguezová napsala tuto knihu za pomoci týmu odborníků a nechce po vás nic těžkého. Žádné převratné změny, žádná přísná pravidla, která byste nedokázali dodržet. Povede vás jen po malých krůčcích, které snadno zařadíte do života. To je klíč k ideální váze a skvělé kondici.

Kniha je rozdělena do pěti částí, z nichž každá je zaměřená na některou z oblastí každodenního života. Dozvíte se, jak se stravovat a jak vařit doma, jak správně nakupovat, co si dát v restauraci nebo na večírku, jak si sestavit jídelníček a jaká strava se hodí pro speciální případy – co je dobré pro sportovce, co pro ženy, muže a děti, co je vhodné pro některé nemoci.

 

Soutěžní otázka:

 

Co je to nutrigenomika?

 

  vědní obor, který se zabývá úlohou jednotlivých složek výživy v projevech genů vědecký obor, který zkoumá závislost účinku jednotlivých složek nebo druhů diety na variantách genů jedince

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tři z vás, kteří správně odpoví, dostanou knihu Dobře jíst, lépe se cítit z nakladatelství Metafora.

 

 

 

Pravidla soutěže:

 

 

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 19.7.2015. Vyhodnocení soutěže proběhne 20.7.2015.

 

 

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

 

 

Další podmínky soutěže najdete zde.

Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.metafora.cz.

Kniha Dobře jíst, lépe se cítit pro tři výherce!