Cutishelp Akné pro tři soutěžící!

Rubrika: Soutěže

Správná odpověď: ze dvou.

Výherci: Petra Brázdová z Lukova, Jaromír Smékal z Šumvaldu a Rudolf Navrátil z Nezamyslic. Gratulujeme!

CutisHelp zdravotní kosmetika vytvořila speciální přípravky pro každodenní účinnou péči o pleťs projevy akné. Kombinuje známé protizánětlivé, antibakteriální a regenerační vlastnosti bioaktivních látek konopí setého (Cannabis sativa) s dalšími osvědčenými farmaceutickýmisložkami (retinol, kyselina azelaová), které společně efektivně ovlivňují kožní procesy způsobující tvorbu akné.

cutishelp_leden

Součástí kompletní péče jsou také krémy. CutisHelp AKNÉkonopný krém denní a noční regulují nadměrnou tvorbu kožního mazu, zvýšené rohovatění buněk v oblasti mazových žláz, které jsou jimi následně ucpávány a intenzivně ničí množící se bakterie (Propionibacterium acnes).

Výrobky CutisHelp pomáhají problematické pleti s lehkými i těžšími projevy akné v období dospívání i pozdějšího věku a navrací jí čistý a zdravý vzhled.

CutisHelp zdravotní kosmetika je používaná a doporučována odbornými lékaři a najdete ji výhradně v sítích lékáren. Více informaci a kompletní nabídka: www.CutisHelp.com

Soutěžní otázka:

Z kolika produktů se skládá řada Sensi-Base pro suchou a přecitlivělou pokožku?

 ze dvou ze tří ze čtyř

 

 

 

 

 

 

Tři z vás, kteří odpoví správně na otázku, dostanou balíček CutisHelp Akné.


Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 29.1.2017. Vyhodnocení soutěže proběhne 30.1.2017.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.

Informace o partnerech najdete na: www.CutisHelp.com

 

Uložit

Cutishelp Akné pro tři soutěžící!