Balíček produktů FINO pro tři soutěžící!

Rubrika: Soutěže

Správná odpověď: jsou 100% rozložitelné do dvou let.

Výherci: Míla Nováková z Libochovic, Petr Drobný ze Zásmuk a Veronika Uhlířová z Poličky. Gratulujeme!

Na úklid s odborníky!

Se začátkem školního roku se po období dovolených do našich životů opět navrací pravidelný režim. Září proto bývá velmi náročným měsícem, kdy vše ladíme a pomalu se dostáváme do tempa. Tato pravidelnost se týká i často neoblíbené činnosti jako je uklízení. Jenže všichni se doma cítíme nejlépe, když je vše na svém místě, každý kout bez prachu a podlaha nablýskaná. Abyste každodenním úklidem nemuseli trávit více času, než je třeba, pořiďte si zásobu domácích pomocníků, kteří vám úklid ulehčí. Specialistou, který vám s tím vším pomůže, jsou produkty Fino.

Produkty Fino jsou skvělým pomocníkem do domácnosti, proto také letos získaly Fino pytlíky na tříděný odpad ocenění Nejlepší novinka ve Volbě spotřebitelů 2017. Pytlíky jsou barevně odlišené, stejně jako kontejnery na tříděný odpad, modré na papír a žluté na plast.

Soutěžní otázka:

Mezi produkty FINO patří i pytle na odpad FINO Eko Natura. Jak jsou tyto pytle v přírodě rozložitelné?

Jméno*
Příjmení*
E-mail:*
Ulice*
Město*
PSČ*

Tři z vás, kteří správně odpoví na naši otázku, získají balíček produktů FINO.

Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 3.9.2017. Vyhodnocení soutěže proběhne 4.9.2017.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.

Informace o sponzorovi soutěže najdete na: www.facebook.com/FINO.CZ

www.fino.eu/cs

 

 

Uložit

Balíček produktů FINO pro tři soutěžící!