U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

Ať je podle vašich představ

Kategorie: Obsah | Autor: Martina Lžičařová

První řádky nového ročníku chci věnovat přání všeho dobrého v nastávajícím roce. Ať máte po celých následujících 365 dní štěstí při uskutečňování svých plánů a snů a ať vám při tom slouží zdraví. Děkuji všem, kteří nás opakovaně zahrnují svou přízní a mezi mnoha tituly, věnovaných bydlení, si vybrali právě nás. Za redakci slibuji, že se pokusíme, aby nový ročník Chataře & chalupáře byl inspirativní a pomáhal vám při vašem bohulibém činění.

   Pro letošní rok jsme vybrali celou řadu aktuálních – a věřím, že i zajímavých témat. Například hned v příštím čísle chceme reagovat na zvýšení ceny elektrické energie, proto se podrobně podíváme, jak efektivně zpracovat nejlevnější palivo – dřevo.

V březnu chystáme pěknou porci dřevostaveb. Jaro bude pokračovat ve znamení zahradní techniky a také budeme hledat lehké krytiny pro vaše střechy. V létě uděláme něco pro krásu a zdraví a samozřejmě budeme zkrášlovat zahradu. Čím?

Nebuďte nedočkaví! Na podzim se s námi můžete pustit do stavby pěkné moderní garáže i s vraty na dálkové ovládání a začátkem zimy zrekapitulujeme, co v roce 2006 přinesli na trh výrobci nářadí.

   Naši stálí „zákazníci“ (předplatitelé) se mohou těšit, že i tentokrát k časopisu přibude zdarma slušný balík stránek a dárků navíc – opět si počtete v Kouzlu zahrady, podruhé si budete moct zaluštit v Létu s křížovkou a zahrát si o řadu hodnotných cen v mnoha soutěžích a bude i oblíbený sešitový Kalendář. A možná vás čeká ještě nějaké překvapení…

   A teď k čerstvému vydání. Chci upozornit aspoň na Speciál. Už název „Opravy a restaurování nábytku“ napovídá, že se týká bydlení nejen všech našich čtenářů, ale i nečtenářů. Vždyť i ten nový, včera koupený stůl jednou zestárne… A zestárnout ještě nemusí znamenat totéž, co patřit do starého železa, ba právě naopak.

Hodně úspěchů v novém roce přeje

Ať je podle vašich představ