Vyzkoušejte si práci se sádrokartonem

Společnost Rigips pořádá další ročník akademie Škola suché výstavby. Již podruhé je součástí doprovodného programu FOR ARCH od 20. do 23. září 2016 na výstavišti PVA v pražských Letňanech.

 

 

Škola suché výstavy nabízí laikům zcela zdarma získat základní představu o možnostech sádrokartonu a naučit se základním dovednostem. Fachmanům pak přináší možnost vyzkoušet si nejrůznější finesy sádrokartonářské práce a dál se zdokonalit.

 

 

Disciplín bude několik
Škola je rozdělena do osmi dílen, z nichž každá je věnována jiným dovednostem sádrokartonářského řemesla. Bude tak možné si například vyzkoušet montáž sádrokartonu kolem střešních oken. Nebo se poučit, jak budovat rohy, aby ani po letech nic nepraskalo. Správný grif je potřeba si předem vyzkoušet i u úkonů, které jsou na první pohled jednoduché a základní. Jak například přeříznout desku Habito, aniž by se roztřepil povrchový papír? Je to jednoduché, ale musí se vědět jak.
Dílny se dále věnují tmelení, zamezení trhlin a odolnosti proti nárazu nebo montáži podlahy a dalším tématům. „Zaregistrovaným návštěvníkům bude k dispozici celý tým specialistů Rigipsu, kteří vše předvedou a individuálně vysvětlí,“ uvádí marketingový ředitel společnosti Rigips Martin Sochor. Skupiny, ve kterých se „vyučuje“, jsou totiž natolik malé, že každý má prostor se zeptat na vše, co ho zajímá a vyzkoušet si náčiní i potřebný materiál.

 

 

 

Místo a termín konání:

Hala 6, plocha A02

Út 20. 9. – Pá 23. 9.,

10:00 – 18:00

 

Na nejnovější termín Školy suché výstavby se můžete přihlásit zde: http://www.rigips.cz/rezervace

Program dílen a podrobné informace najdete zde: http://www.rigips.cz/skola-suche-vystavby/

Účast je zcela zdarma.

TEXT: REDAKCE
FOTO: RIGIPS

Vyzkoušejte si práci se sádrokartonem