Dílna

 • Sifony pro dřezy a umyvadla

  Pachový uzávěr neboli sifon je důležitou součástí systému kuchyňských a koupelnových odpadů. Pro laika může být nabídka sifonů nepřehledná, ale ve skutečnosti výběr až tak složitý není.

 • Kouzelná komoda

  Líbí se vám komody se spoustou šuplíčků? Takového efektu můžete dosáhnout i úpravou starší skříňky s dvířky nebo i policového regálu. Zásuvky sice budou jen „jako“, ale nábytek udělá v interiéru velkou parádu.

 • Diamantové kotouče a vrtáky

  Diamant je vůbec nejtvrdší existující nerost, který se navíc vyznačuje výbornou tepelnou vodivostí. Tyto vlastnosti z něj dělají i nezdolný materiál pro řezání, broušení a vrtání. Aby ne, vždyť všechno ostatní je měkčí!

 • Kuchyňská police

  Jednoduchá polička je ozdobou každé chaty a chalupy. Vyrobit si ji můžete sami a ponechat buď v surovém stavu, nebo jí propůjčit patinovaný vzhled.

 • Nátěry kovů v exteriéru

  Ocelové konstrukce, plechové střechy, žlaby, okapy, vrata, mříže a další kovové předměty pod širým nebem podléhají korozi. Musíme je proto chránit vhodným antikorozním nátěrem. O životnosti nátěru kovů rozhoduje velkou měrou předběžná úprava povrchu. Především je nutné, aby povrch bylcelý článek

 • Tmelení je hračka

  Vzhledem k množství produktů na trhu je téměř jakékoli tmelení hračkou. Tmely jsou použitelné pro nejrůznější typy oprav a správný výběr může velmi usnadnit práci. Tmely se používají k vyplnění spár, vyrovnání povrchů a k utěsnění nejrůznějších spojů. Po vytvrdnutícelý článek

 • Žáruvzdorné nátěry

  Pro natírání kamen a kouřovodů existují speciální žáruvzdorné barvy. Některé koupíte ve spreji, jiné lze nanášet štětcem nebo stříkací pistolí. Renovace nátěru kamen není nijak složitá. Barvy na kamna zpravidla seženete nejen ve specializovaných prodejnách kamen, krbů a kamnářských potřeb, ale i v nabídce běžných barev a laků.celý článek

 • Nátěry podlah

  Při rekonstrukci víkendového domu si často musíme poradit s podlahou, která si zaslouží nový nátěr. Výhodou je, že tento druh práce zvládneme sami, stačí jen zjistit, co bude pro danou plochu nejlepší.

 • Rozkročená lavička

  Pokud budete mít chuť vyzkoušet si výrobu lavičky stejným způsobem jako naši dědečkové, máme pro vás návod, jak na to. Nebudete k tomu potřebovat ani jediný hřebík nebo vrut. Prostá lavička se šikmými nohami se k venkovské chalupě hodí Nohycelý článek

 • Škrabky v dílně

  Škrabky využijete zejména pro odstraňování starých nátěrů, nečistot a rzi z dřevěných či kovových povrchů. Oškrábete s nimi však i beton, omítku nebo třeba zaschlý vosk nebo mastnotu.